KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13253046
nr 1325 3046
Oidentifierad konstnär. Signerad, Stilleben. Olja på pannå, 29x39 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 maj 2020
kl 20:20:24
100 kr
150 kr
200 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr